• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

HVO-550MDHD Medical Video USB Recorder

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 15 133,14 zł 15133.14 (3 300,00 €)
Cena netto: 15 133,14 zł (3 300,00 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SONY
Kod produktu: 6DBB-519E9

Opis

Oszczędność czasu dzięki jednoczesnemu nagrywaniu materiałów wideo w rozdzielczości HD na nośniki wewnętrzne i zewnętrzne z możliwością udostępniania ich w sieci. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma różnymi systemami obrazowania i zewnętrznymi akcesoriami sterującymi.
Nagrywanie materiałów wideo HD, które zapewniają większą wygodę i szczegółowość, przynosi wiele korzyści w nowoczesnych medycznych systemach organizacji pracy w zakresie prowadzenia dokumentacji pacjentów, edukacji, szkoleń czy kierowania na konsultacje do innych specjalistów.

Cyfrowy medyczny rejestrator sieciowy HVO-550MD został stworzony do użytku w wielu różnych środowiskach klinicznych, w tym m.in. radiologii szpitalnej oraz w salach operacyjnych, centrach chirurgicznych i gabinetach lekarskich.

Rejestrator umożliwia przechowywanie materiałów wideo HD z ultrasonografii, cyfrowego RTG, endoskopii, laparoskopii i innych kompatybilnych systemów obrazowania diagnostycznego i chirurgicznego, oferując rozbudowane możliwości podłączenia do wielu różnych obecnie używanych i starszych urządzeń.

Rejestrator HVO-550MD/FHD przechowuje materiały wideo w rozdzielczości HD lub SD na wewnętrznym dysku twardym o wysokiej pojemności. Poprzez prosty wybór w menu materiał wideo może być jednocześnie nagrywany na zewnętrzny dysk USB lub serwer sieciowy bądź bezpośrednio na dysk DVD umieszczony w wewnętrznym napędzie rejestratora. Możliwość jednoczesnego nagrywania na wiele nośników eliminuje potrzebę dodatkowego eksportowania lub kopiowania plików wideo. Stanowi również dodatkowe zabezpieczenie przeciwko utracie istotnych danych.

Rejestrator ten z powodzeniem zastąpi model DVO-1000MD. Dzięki współdzieleniu takiego samego zestawu poleceń do sterowania za pośrednictwem portu RS-232C lub USB umożliwia on płynne przejście na system organizacji pracy w rozdzielczości HD oparty na dysku twardym.
 
Funkcje:
Nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości HD
Zapisywanie plików na płytach DVD
Szeroki wybór interfejsów i sieciowa transmisja danych
Równoczesne nagrywanie na wewnętrznym dysku twardym i nośnikach zewnętrznych
Długi czas nagrywania, nawet w formacie HD przy ustawieniu najlepszej jakości obrazu
Funkcja nagrywania z bufora
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl