• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

HVO-500MD/FHD Full HD Medical Video USB Recorder Rejestrator medyczny Full HD z funkcją zapisu na nośniki USB/NAS

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 17 426,04 zł 17426.04 (3 800,00 €)
Cena netto: 17 426,04 zł (3 800,00 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SONY
Kod produktu: ED70-190CA

Opis

Wspiera nowoczesną organizację pracy poprzez równoczesną rejestrację obrazu Full HD na wewnętrzny dysk i zewnętrzne nośniki USB lub NAS. Ciesz się wysoką jakością obrazu, bezpiecznym nagrywaniem i długim czasem nagrania, łatwą obsługą i elastyczną integracją.
Nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości Full HD, które zapewniają większą wygodę i szczegółowość, przynosi wiele korzyści w nowoczesnych medycznych systemach organizacji pracy w takich dziedzinach, jak prowadzenie dokumentacji pacjentów, edukacja i szkolenia czy kierowanie na konsultacje do innych specjalistów.

Cyfrowy medyczny rejestrator sieciowy HVO-500MD został stworzony do użytku w zróżnicowanych środowiskach klinicznych, w tym m.in. w radiologii szpitalnej, salach operacyjnych, centrach chirurgicznych i gabinetach lekarskich.

Rejestrator umożliwia przechowywanie materiałów wideo Full HD z ultrasonografii, cyfrowego RTG, endoskopii, laparoskopii i innych kompatybilnych systemów obrazowania diagnostycznego i chirurgicznego, oferując szerokie możliwości współpracy z wieloma obecnie używanymi i starszymi urządzeniami.

Funkcja wstępnego zapisu gwarantuje zachowanie wszystkich kluczowych momentów dzięki rejestrowaniu obrazu już na 5 sekund przed naciśnięciem przycisku nagrywania.

Rejestrator HVO-500MD (wersja Full FHD) pracuje bardzo cicho i mimo niewielkich rozmiarów i masy wyposażony jest w pojemny dysk twardy, na którym zapisywane są materiały w rozdzielczości standardowej lub Full HD. Poprzez prosty wybór w menu materiał wideo może być jednocześnie nagrywany na zewnętrzny dysk USB lub serwer sieciowy. Funkcja jednoczesnego nagrywania jest zgodna z systemem organizacji pracy w nowoczesnych szpitalach i stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed utratą cennych danych.

Rejestrator może z powodzeniem zastąpić model DVO-1000MD. Dzięki współdzieleniu takiego samego zestawu poleceń do sterowania za pośrednictwem portu RS-232C lub USB umożliwia on płynne przejście z nagrywania w standardowej rozdzielczości do opartego na plikach systemu organizacji pracy w rozdzielczości Full HD.


*Modele HVO-500MD (wersja Full HD) i HVO-550MD (wersja Full HD) są tymi samymi urządzeniami co odpowiednio urządzenia HVO-500MD i HVO-550MD, wzbogaconymi o możliwość nagrywania w jakości Full HD.

Kod zamówienia dla modelu HVO-500MD (wersja Full HD) to HVO-500MD/FHD, a dla modelu HVO-550MD (wersja Full HD) — HVO-550MD/FHD.
 
Funkcje:
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl