• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Czarno–biała drukarka Sony UP-D25MD videoprinter

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 9 428,40 zł 9428.40 (2 056,00 €)
Cena netto: 9 428,40 zł (2 056,00 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Technologia termosublimacji zapewniająca najwyższą jakość obrazu
Drukarka UP-D25MD zastępuje model UP-D23MD. Naszym celem było stworzenie drukarki wyjątkowo łatwej w obsłudze, poprawienie jakości obrazu (rozdzielczość do 423 dpi, oprogramowanie do regulacji kolorów) oraz zapewnienie dużego wyboru nośników (standardowe/laminowane). Model UP-D25MD ma także bardziej kompaktową obudowę.
Konstrukcja przystosowana do umieszczenia na nowoczesnym wózku endoskopowym
Drukarka UP-D25MD została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła zostać umieszczona na nowoczesnym wózku endoskopowym o szerokości zaledwie 212 mm. Umiejscowienie nóżek drukarki jest takie samo jak w przypadku modelu UP-D23MD.
Łatwa obsługa
Ekran LCD i przyciski znajdują się na przednim panelu. Użytkownik może szybko i łatwo wprowadzić wszystkie potrzebne ustawienia.
Druk termosublimacyjny z laminowaniem
Urządzenie drukuje wysoce trwałe raporty, które można przechowywać przez długi czas. Dzięki inteligentnej technologii zużycia tuszu odpowiadającego zużyciu arkuszy nigdy nie dochodzi do wyczerpania się tuszu, gdy w drukarce nadal znajduje się papier.
Prosta wymiana materiałów eksploatacyjnych z przodu urządzenia
Drukarka UP-D25MD umożliwia szybką i łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych (w tym taśmy) nawet w zabudowanym miejscu. Dostęp uzyskuje się od przodu urządzenia.
Funkcje regulacji kolorów
Kolory na ekranach chirurgicznych są dokładnie odwzorowywane na wydrukach, umożliwiając spójną interpretację obrazów z precyzyjnie odwzorowanymi kolorami.
Zgodne nośniki
Drukarka UP-D25MD jest zgodna z zestawami do wydruków UPC-21L i 21S, co zapewnia większą wygodę użytkowania.
Możliwość drukowania bezprzewodowego
Użycie opcjonalnego systemu druku bezprzewodowego UPA-WU10* pozwala bezprzewodowo połączyć drukarkę cyfrową Sony z portem wyjściowym USB 5 V**, ramię typu C oraz inne szpitalne urządzenia obrazujące.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl